Vintage Kumbaralar

 

Bence birine en güzel alınabilecek hediyelerden biri kumbaradır. Hiçte klişe değil kusura bakmayın. Devir ekonomi devri. Hele bir de alacağınız kumbaralar şu yukarıdakiler gibi kumbaradan çok dekoratif bir aksesuarla en sert yarışa girebilecek türden ise bence harika bir seçim olabilir.

Önümüz yılbaşı, sonrası sevgililer günü, anneler günü, babalar günü…Günler nasılsa bitmez 🙂 Eskiden çok küçükken babam bana sürekli birbirinden renkli kumbaralar alırdı. Ev şeklinde, küçük kurbağa şeklinde veya küçük domuzcuk şeklinde… Çoğu da kalın ve kaba porselenlerdendi… Ama o zaman bile bir çocuk için kumbara demek resmen bir banka hesabı demekti. Yani en azından benim için öyleydi 🙂

Annem banka cüzdanlarını nereye saklayacağını düşünürken ben de kumbaramı nereye koyacağımı düşünüp dururdum. Ne stratejik yerler seçerdim bilemezsin! Hele ki kumbaranın anahtarı sanırsın ki holding kasası anahtarı. Öyle bir yere saklardım ki sonra kendim de bulamazdım ve ekonomik kriz anlarımda zavallı porselen kumbaralarım çoğunlukla kırılmak zorunda kalırdı 🙂

Bu sevimli ve kumbara demeye bin şahit vintage kumbaralar ile geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz 😉 Hem de kırmak zorunda kalmadan!

Şaka bir yana da kumbara amaçlı kullanılsın veya kullanılmasın ben alıp evimin her köşesini bu çok tarz ve çok cool görünen şeylerle süsleyebilirim.

Hatta radyolu ve telefonlu olanı kaptım bile 🙂

Sende sevdiklerine güzel bir hediye vermek için veya daha tutumlu olmak adına kendini gaza getirebilmek için bu kumbaralardan birini kapabilirsin!

Ya da benim gibi şimdilik sadece aksesuar olarak kullanmayı tercih edebilirsin. Evinde dikkat çekici aksesuarlar arasında yerini alacağına kalıbımı basarım!

Yapman gereken sadece Trendeko.com’un İnstagram hesabına girmek ve sipariş vermek…

Bol bereketli kumbaralarınız olsun efendim, bir atın on çıksın, on atın yüz çıksın! 🙂

Please follow and like us:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish